Awaryjne otwieranie drzwi

Usługi Pogotowia Zamkowego Gerda

Nasze pogotowie zamkowe specjalizuje się w szybkim i profesjonalnym otwieraniu drzwi oraz zamków Gerda w przypadku różnorodnych awaryjnych sytuacji. Bez względu na to, czy zgubiłeś klucze, zablokował się zamek, czy też masz problemy z działaniem wkładki lub zamka, możesz polegać na naszej fachowej pomocy.

Dla szybszego i łatwiejszego zrozumienia Państwa problemu w zakładce Pomocnik dla Państwa wygody przygotowaliśmy zdjęcia różnych typów drzwi i kluczy, które ułatwią rozpoznanie modeli potrzebujących naprawy lub serwisu. Powołanie się na konkretny numer zdjęcia pozwoli nam szybciej dojść do sedna sprawy.

Serwis drzwi i zamków Gerda od godz. 8.00 do 20.00

drzwi_gerda_sx10

Kompleksowe usługi

Dzięki stałemu dostępowi do części oraz posiadaniu większości zamków i wkładek Gerda w naszym wyposażeniu, jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć każde zgłoszenie. Nasz zespół nie tylko otworzy drzwi awaryjnie, ale także od razu zabezpieczy oraz wymieni zamki lub wkładki na nowe, zapewniając Ci pełne bezpieczeństwo i komfort.

Chociaż nie prowadzimy punktu dorabiania kluczy, możemy dla Ciebie dorobić dodatkowe klucze. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług montażu, a my wtedy zajmiemy się również zamówieniem niezbędnych kluczy.

Dyspozycyjność 12h/7

Nasz zespół jest dostępny dla Ciebie przez całą dzień. Codziennie czekamy na twoje zgłoszenia od godz. 8.00 do godz. 20.00. Zadzwoń pod nasz numer, a natychmiast zareagujemy i rozwiążemy Twój problem.

Nasz obszar usług

Nasz obszar działania obejmuje głównie Warszawę oraz jej okolice. Jesteśmy dostępni dla klientów z całego obszaru stolicy, zapewniając kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz mobilności naszego zespołu, możemy szybko i sprawnie dotrzeć do Państwa, gdziekolwiek jest to potrzebne.

ul. Krańcowa 47/3,
02-493 Warszawa

ul. Parkowa 19
05-090 Raszyn-Rybie

To top