Sprzedaż zamków z usługą montażu

Dla własnej wygody – Zamów u nas – Zakup i montaż

Prowadzimy sprzedaż zamków, wkładek i okuć ale tylko z usługą montażu. Nie prowadzimy samej sprzedaży. Plusem tego jest fakt, że w przypadku reklamacji to my przyjeżdżamy do Państwa na miejsce. Mamy prostą sprawę w przypadku reklamacji: wszystko w jednym miejscu i w jednych rękach czyli sprzedaż i montaż. Nie każdy ma świadomość, że kupując zamek w sklepie w przypadku reklamacji musi go do niego dostarczyć.

Serwis drzwi i zamków Gerda od godz. 8.00 do 20.00

Dlaczego sprzedaż z montażem

Wielokrotnie po zakupie nowego zamka w sklepie okazywało się, że niestety dane drzwi nie pozwalały na taki montaż. Sklepowe porady okazywały się niewystarczające aby klient mógł dokonać właściwego wyboru. Wychodząc naprzeciw takim przypadkom postanowiliśmy wprowadzić u siebie taką usługę czyli sprzedaż i doradztwo w miejscu montażu.

Nie tylko Gerda

Prowadzimy sprzedaż przede wszystkim produktów Gerda ale czasami na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zamówić jakiś produkt innego producenta np. zamek, wkładkę czy szyld.

Termin rozpatrywania reklamacji

Zamawiając u nas usługę zakupu i montażu możesz być pewien, że nie będziesz musiał czekać ustawowych terminów na rozpatrzenie reklamacji. Zawsze staramy się interweniować w awaryjnych sytuacjach najszybciej, jak tylko to możliwe. W sytuacjach alarmowych staramy się dojeżdżać do klienta w dniu zgłoszenia ewentualnie następnego dnia.

To top