Obszar usług

Gdzie działamy

Działamy na terenie całej Warszawy i okolicznych miejscowości np: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Grójec, Tarczyn, Mszczonów, Żyrardów, Grodzisk, Błonie, Pruszków, Ożarów, Łomianki, Jabłonna, Legionowo, Marki, Ząbki, Wołomin, Sulejówek, Józefów, Otwock.

Jeżeli nie widzisz swojej miejscowości, to zadzwoń może damy radę Ci pomóc. Jeżeli my nie będziemy mogli dojechać, to może ktoś z zaprzyjaźnionej firmy będzie mógł rozwiązać Twój problem.

mapa_uslug_firmy_zamkus

Dojazd

Czy droga do naszej firmy wydaje się zbyt daleka? Nie martw się! Jesteśmy mobilni i gotowi na dojazd do wszystkich dzielnic Warszawy, bez opłat za dojazd.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz na Żoliborzu, Bemowie, Targówku, Mokotowie, Ursynowie czy Pradze, możesz liczyć na naszą szybką i profesjonalną obsługę.

Dla nas ważne jest, abyś poczuł się bezpiecznie i komfortowo, dlatego nie wahaj się skontaktować – jesteśmy tu, gdzie nas potrzebujesz!

Dlaczego okolice Warszawy

Staramy się za daleko nie odjeżdżać od Warszawy, aby móc później zapewnić Państwu pełen serwis i usługi gwarancyjne. Bo to my w takim przypadku dojeżdżamy do klienta a nie odwrotnie. Sztuką „naraz” jest wziąć pieniądze i przepaść. Nam zależy aby wracać do klienta i abyśmy byli przez niego polecani.

Możemy to zapewnić Warszawie i jej okolicom.

Nie jesteśmy serwisem ogólnopolskim

Działamy lokalnie na terenie Warszawy i jej okolic.

Aby zachować ciągłość usługi
Aby w pełni zapewnić stały serwis
Aby mieć możliwość wywiązywania się z terminowych wizyt
Aby móc szybko reagować w przypadku reklamacji
Aby mieć możliwość szybkiej reakcji w różnych sytuacjach i o różnych porach

Skorzystaj z Pomocnika przed kontaktem

Kontaktując się z nami prosimy o zapoznanie się z zakładką Pomocnik, pozwoli to nam na ustalenie szczegółów usługi, jej dokładniejszą wycenę i pozwoli uniknąć narażania się na niepotrzebne koszty.

To top