O firmie

Nasze wartości

Doświadczenie

Mamy ponad 35 lat doświadczenia w branży

Gwarancja

Na nasze usługi udzielamy pisemnej gwarancji

Bezpieczeństwo

Licencja II stopnia Pracownika Zabezpieczenia Technicznego

Terminowość

Świadczymy usługi zgodnie z ustalonym harmonogramem

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo, Doświadczenie, Gwarancja, Terminowość. Tego możesz być pewien wybierając naszą firmę. Masz pewność dobrze wykonanej usługi, podpartą wieloletnim doświadczeniem. Wiesz dokładnie kto i kiedy przyjedzie na zgłoszenie.

Możesz być spokojny o gwarancję, po każdej wykonanej usłudze zostaje ślad w postaci karty gwarancyjnej wykonanej usługi oraz dostajesz kontakt do konkretnej osoby odpowiedzialnej za wykonaną usługę.

Mobilny serwis zamków i drzwi w Warszawie

Nasza mobilna usługa serwisowa obejmuje klientów z obszaru całej Warszawy oraz okolic. Dojeżdżamy bezpośrednio do Państwa, zapewniając wygodę i profesjonalny serwis. Dzięki temu, nawet w przypadku problemów z zamkami czy drzwiami, mogą Państwo liczyć na szybką i kompleksową pomoc bez konieczności opuszczania swojego miejsca.

35 lat doświadczenia

Firma ZAMKUS jest firmą istniejącą w branży zabezpieczeń od 1990 roku. Właścicielem jest Krzysztof Tomasik. Zebrane podczas 35 lat codziennej pracy doświadczenie pozwala nam z powodzeniem realizować najtrudniejsze wyzwania. Od początku powstania jej działalność ściśle wiąże się z montażem i serwisem wyrobów znanej i cenionej nie tylko na polskim rynku firmy GERDA.

Stawiamy na bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo klienta przede wszystkim. W dzisiejszych czasach to bardzo ważne. Wykonując swoją pracę mamy dostęp między innymi do kluczy i chociażby z tego względu osoba taka powinna być godna zaufania.

Licencje, które posiadamy to sygnał dla Państwa, iż jesteśmy właśnie takimi osobami, bez jakichkolwiek zatargów z prawem. Umawiając się z nami, wiedzą Państwo konkretnie kto przyjedzie i kiedy. Znane są jego personalia, telefon. Tak, aby w przyszłości nie było problemu chociażby z gwarancją. Staramy się utrzymywać dobry kontakt zarówno przed jak i po usłudze.

Licencja II stopnia

Bezpieczeństwo poparte certyfikatami

Firma ZAMKUS jest oficjalnie autoryzowana przez GERDA do montażu, serwisu i awaryjnego otwierania zamków oraz drzwi GERDA. Nasze priorytety to bezpieczeństwo klientów oraz wysoka jakość świadczonych usług. Nieustannie rozwijamy się poprzez udział w kursach i szkoleniach, by zagwarantować najwyższy poziom obsługi.

Ochrona gwarantowana

Nasze usługi są objęte pisemną gwarancją. Dodatkowo, w przypadku ewentualnych późniejszych kwestii związanych z drzwiami lub zamkami, oferujemy serwis obejmujący zarówno okres gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. W tym czasie na zgłoszenia staramy się reagować najszybciej jak to tylko możliwe.

To top