Okucia drzwiowe Gerda

Okucia drzwiowe Gerda

Spośród bogatej oferty okuć do drzwi proponujemy montaż klamek, szyldów antywłamaniowych, wizjerów itp. Dla danego typu drzwi lub zamka, warto dobrać odpowiednie okucie, które w optymalnym stopniu zabezpieczy Państwa drzwi. Służymy w tej sprawie pomocą i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Tarcze antywłamaniowe: klucz do bezpieczeństwa

Ważnym powodem wpływającym na wybór z szerokiej oferty klamek niech będzie fakt, że takie klamki w połączeniu z tarczami antywłamaniowymi mają wysoką odporność na włamanie. Tarcze takie posiadają płytki hartowane które zabezpieczają je przed przewiercaniem. Służymy pomocą w ich doborze i prowadzimy montaż takich klamek i tarcz.

Szyld antywłamaniowy: niezbędne wsparcie

Szyld antywłamaniowy to kolejny element zabezpieczający drzwi. Jego zadaniem jest przede wszystkim  ochrona wkładki przed jej zniszczeniem. Szyldy takie posiadają również płytki hartowane, które zabezpieczają je przed rozwiercaniem.

Zapornica: dodatkowa ochrona Twojego domu

Sztywny łańcuch nazywany również zapornicą, stanowi dodatkowe zabezpieczenie   drzwi. Jego zadaniem jest zablokowanie drzwi przed pełnym otwarciem. Pozwala tylko na uchylenie drzwi w granicach 8-10 centymetrów. W drzwiach Gerda jest przygotowane przez producenta miejsce na jego montaż poniżej zamka podklamkowego. Istnieje możliwość zamontowania takiej blokady zarówno w drzwiach otwieranych do wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia. Starsze modele drzwi niestety nie dają takiej możliwości.

Wizjer: Twoje oko na drugą stronę drzwi

Kolejnym przydatnym elementem zabezpieczenia drzwi jest wizjer. Jest to proste urządzenie, którego zadaniem jest kontrola tego co dzieje się po drugiej stronie drzwi. Chroni przed niepotrzebnym otwarciem drzwi nieznanej osobie podobnie jak łańcuch. Wykonujemy montaż wizjera na drzwiach drewnianych i metalowych.

Ale w obu przypadkach pamiętajmy, aby zachować zdrowy rozsądek i być ostrożnym przy zbyt pochopnym otwieraniu drzwi nieznajomym. Od pewnego czasu modne stały się wizjery elektroniczne, które mogą być fajnym rozwiązaniem dla osób starszych, słabowidzących lub inwalidów.

Zamek elektroniczny – Gerda Tedee

Zamek elektroniczny Gerda Tedee to innowacyjne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo i wygodę w kontroli dostępu do pomieszczeń. Działa w oparciu o zaawansowaną technologię bezprzewodową, co umożliwia łatwą instalację i konfigurację. Za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej użytkownik może zdalnie zarządzać zamkiem, kontrolować kto i kiedy ma dostęp do budynku, a także monitorować historię otwarć. Dodatkowo, Gerda Tedee oferuje funkcję automatycznego blokowania, która zwiększa poziom bezpieczeństwa.

Zamawiając zestaw zamka Gerda Tedee Pro w zestawie znajdują się:

  • Stacja tedee bridge,
  • Wkładka modułowa GERDA SLR typu A, 
  • Ładowarka USB,
  • Przewód micro USB z adapterem magnetycznym,
  • Trzy klucze do wybranej wkładki GERDA SLR Modular, 
  • Karta kodowa,
  • Klucze imbusowe (montażowe). 

Katalog okuć Gerda

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą różnych okuć i akcesorii Gerda. Począwszy od zamków i wkładek, poprzez klamki i tarcze, szyldy, wizjery a skończywszy na kłódkach, samozamykaczach i zapięciach rowerowych.

To top