Drzwi Gerda

Drzwi Gerda

Z przykrością informujemy Państwa, że podjeliśmy decyzję, że na obecną chwilę nie montujemy żadnych drzwi. Decyzja ta spowodowana jest brakiem czasu i brakami kadrowymi. Na dzień dzisiejszy nasza działalność skupia się na serwisie, naprawach, awaryjnym otwieraniu i montażu zamków, wkładek i innych zabezpieczeń. Nie jesteśmy w stanie zapewnić tych czynności w trybie awaryjnym poświęcając połowę lub cały dzień na montaż drzwi.

Drzwi do mieszkań

Drzwi do domów

Jeżeli chcą Państwo zakupić drzwi lub je zamontować i nie wiedzą komu to zlecić prosimy o kontakt, możemy kogoś polecić.

Drzwi do mieszkań

Drzwi do mieszkań stanowią kluczowy element aranżacji wnętrza, wpływając zarówno na wygląd, jak i funkcjonalność przestrzeni mieszkalnej. Zapewniamy nie tylko estetyczne i solidne rozwiązania, ale również pełne bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom.

Drzwi do domów

Wybór drzwi do domu to istotna decyzja, wpływająca nie tylko na estetykę, ale także bezpieczeństwo oraz komfort codziennego użytkowania. Oferta drzwi Gerda, do domów zapewnia szeroki wybór modeli, które doskonale wpisują się w różnorodne potrzeby klientów.

To top