Wkładki do drzwi Gerda

Wkładki Gerda

Wkładki drzwiowe bębenkowe możemy podzielić na wkładki profilowe i cylindryczne. Wkładki profilowe stosowane są do zamków wpuszczanych. W tej grupie znajdziemy wkładki jednostronne, dwustronne lub z gałką. Wkładki cylindryczne zwane również wkładkami RIM znalazły zastosowanie do zamków nawierzchniowych.

Wkładki profilowe

Wkładki cylindryczne

Ze względu na różnoraką konstrukcję, jakość, przeznaczenie i stopień bezpieczeństwa oferujemy Państwu pomoc w doborze i montażu właściwej wkładki do drzwi, tak aby mogli cieszyć się Państwo jej długą i bezawaryjną pracą.

Wkładki do drzwi – profilowe

Proponujemy Państwu do wszystkich rodzajów zamków wpuszczanych wkładki bębenkowe profilowe Gerda: WKE1, WKM1, WKM2, WKEVO, WKM3, WKM4, WKM7, WKProSystem. Ich niewątpliwą zaletą jest szeroka gama wymiarów co pozwala na dobranie odpowiedniej wkładki do niemal każdego rodzaju drzwi i zamka wpuszczanego.

Wkładki mogą być obustronnie zamykane kluczem lub z pokrętłem od strony pomieszczenia. Pozwala to na wygodne i szybkie korzystanie z zamka, bez potrzeby używania klucza.

Wkładki bębenkowe profilowe oferowane są w wykończeniu mosiężnym, chromowanym lub satynowym.

Wkładki profilowe najczęściej oferowane są w wykończeniu satynowym.

Przykład wkładek profilowych Gerda

Wkładka nr 1

Wkładka nr 2

Wkładka nr 3

Wkładka nr 4

Przykłady wkładek profilowych Gerda z gałką

Wkładka nr 5

Wkładka nr 6

Wkładka nr 7

Wkładka nr 8

Wkładka nr 9

Wkładki do drzwi – cylindryczne

Do współpracy z zamkami nawierzchniowymi przeznaczone są wersje cylindryczne wkładek oznaczone symbolami Gerda RIM E1 i RIM M1, RIM Hplus, RIM M3, RIM M4, RIM ProSystem a do zamka wpuszczanego, podklamkowego, centralnego Gerda RIM 6000S i Gerda RIM 6000SX.

Wkładki bębenkowe cylindryczne oferowane są w wykończeniu mosiężnym, chromowanym lub satynowym co sprawia, że dobrze komponują się z większością stosowanych okuć.

Obecnie wkładki cylindryczne typ Gerda RIM 6000SX dostępne są w kolorach: satyna, chrom, chrom/satyna.

Na stanie mamy ostatnie sztuki wkładek RIM 6000SX w kolorze mosiądz.

Przykłady wkładek cylindrycznych Gerda

Wkładka nr 1

Wkładka nr 2

Wkładka nr 3

Wkładka nr 4

Katalog zamków i wkładek firmy Gerda

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą katalogu okuć, który zawiera szeroką gamę zamków, wkładek, kłódek, klamek i szyldów itp. wśród których, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś  dla siebie.

To top